Hakkımızda


2014 yılında kapılarını açtığımız Sorella Home Design’ı ev dekorasyonuna ilişkin herşeyi içinde barındıran klasik ve modern tasarımları bir arada bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahip bir dekorasyon butiği olarak faaliyete geçirdik.  Bursa’da bir ilk olarak yarattığımız bu konsepti  2017 nisan ayında yoğun talep üzerine;  İstanbul Bebek’te açtığımız yeni şubemize de taşıdık. 


Seçkin dünya markalarından oluşan ürünlerimizi gelişi güzel bir şekilde rafa dizmek yerine, nasıl kombinleneceği hakkında fikir vermek adına sıcak bir ev ortamında hissettiren bir konsept yarattık. Bir AVM stilinden ziyade evlerini dekore ederken fikir desteğine ihtiyaç duyan müşterilerimize, onların tarzları ve yaşam stilleri doğrultusunda hem mimari projelendirme ve danışmanlık hizmeti hem de evlerine aksesuarlandırma , kişiye özel mobilya ve mekan tasarımı hizmeti veren bir dekorasyon butiğiyiz.

Her geçen gün yaşadığınız mekanları; seçtiğimiz mobilya, aydınlatma, aksesuarlar ve bitkilerle güzelleştirme çabasındayız. Sorella Home Design markası saydığımız ve sayacağımız her noktada sizlere yardımcı olabiliyor; iç mimarlık hizmetinden, mobilya,koltuk tasarımı ve uygulamasına, kişiye özel resim yapımından, aydınlatmalara, kırlentlerden özel üretim halı, perde, yatak örtüleri ile yaşadığınız mekanlara uygun prestijli dünya markaları ve yerli markaların alternatifli aksesuar seçenekleri ile Türkiye’nin her şehrine hizmet vermektedir.