Sorella Tog Bazaar 10


TOG Bazar 10. yılında "çocuk haklarına" dikkat çekmek için geçtiğimiz ay kapılarını açtı. Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından bu yıl onuncusu düzenlendi.

30 Mayıs Pazartesi günü, Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen,

geçtiğimiz yıl 511 bin TL bağış sağlayan ve 2.284 ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen TOG Bazar, bu sene çocukların daha iyi bir dünyada yaşayabilmesi için “Çocuk Hakları” teması konusunda farkındalık yaratarak iş, cemiyet ve sanat dünyasından anneler, çocukları ile  beraber başarılı fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin Ağgül’ün objektifinin karşısına geçerek, Birleşmiş Milletler’in Çocuk Haklarına Dair Sözleşmesi’nden yola çıkarak üretilen sloganlara destek verdiler.

150 firmanın katılımıyla gerçekleşen TOG Bazar 2016’da Bursalı marka olarak Sorella Design’da yerini aldı. Aksesuar sektöründe önemli bir açığı kapatan ve ürünleri ile fark yaratan Sorella Design standı ile göz kamaştırdı. Organizasyonda İstanbul cemiyet hayatının önemli isimlerinin de uğrak yeri olan Sorella Design, 2016 koleksiyonunu gözler önüne serdi.

Sorella Design böyle anlamlı bir organizasyonda olmanın gururunu yaşarken diğer yandan ziyaretçilerin göstermiş olduğu ilgiyle de büyük mutluluk yaşadı.